Ерсте Банк впровадив платежі online


Creditcardvisaclassicr

У серпні Ерсте Банк ввів нову послугу Платежі online за підтримки компанії Portmone.com. Відтепер за допомогою платіжної картки клієнти Ерсте Банку мають можливість отримувати та оплачувати рахунки за комунальні послуги, зв’язок, Інтернет, кабельне ТБ тощо через Інтернет. Також клієнти можуть миттєво поповнювати баланс мобільного телефону, виконувати платежі на користь різноманітних компаній за допомогою SMS-повідомлень. Ще однією опцією є можливість купувати електронні ваучери операторів мобільного зв’язку, провайдерів Інтернет-послуг та IP-телефонії.

Клієнти, які були раніше зареєстровані на сайті Portmone.com, можуть використовувати діючі логін та пароль для користування послугою Платежі online.

«Наразі, для того, аби задовольнити потреби наших клієнтів в online платежах, Ерсте Банк розпочинає партнерський проект разом з Portmone.com. Згодом, планується впровадження інтернет-банкінгу, і кожен наш клієнт зможе обрати для себе найзручніший для нього варіант користування послугами банку», – розповідає Світлана Черкай, заступниця голови правління АТ «Ерсте Банк».

Компанія Portmone.com заснована у 2002 p., і стала першою компанією в Україні, що успішно пройшла міжнародний аудит безпеки на відповідність вимогам стандарту Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS). Portmone.com проходить регулярне мережеве сканування свого ресурсу на предмет наявності уразливістей і щорічну перевірку безпеки незалежними аудиторами в офісі компанії.

 

Опубліковано у Головна | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

4 Responses to Ерсте Банк впровадив платежі online

 1. Игорь Кулаков коментує:

  Меня интересует такой вопрос: есть ли у вас электронный банкинг? Спасибо.

 2. Ерсте Банк коментує:

  В нас є електронний банкінг для корпоративних клієнтів. Для фізичних осіб ми зараз працюємо над розробкою інтернет-банкінгу. Плануємо запуститися наступного року.

 3. Игорь Кулаков коментує:

  Если же по сути новости – то мне она не совсем понятна – я давно плачу именно карточкой вашего банка, и именно через портмоне, поскольку система принимает любую карту с CVV-кодом.

 4. Ерсте Банк коментує:

  Так, система Портмане працює з усіма картами з CVV-кодом, і в тому числі всі клієнти Ерсте Банку, завжди могли розраховуватися картками Ерсте безпосередньо на сайті Портмане. А тепер мають можливість це робити відразу на сайті http://www.erstebank.ua Частині наших клієнтів так зручніше.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s