Ерсте Банк почав приймати комунальні платежі


З серпня 2010 року клієнти Ерсте Банку можуть сплачувати  рахунки  за комунальні послуги,  за мобільний зв’язок та послуги стаціонарного телефонного зв’язку  у  відділеннях банку. Наразі дана можливість є лише у клієнтів банку в таких містах Донецької області, як Донецьк, Маріуполь, Артемівськ, Горлівка та Красноармійськ.

Прийом платежів здійснюється в міжнародній платіжній системі FlashCheque, що стало можливим завдяки співробітництву Ерсте Банку з Банком Фамільний, який є розрахунковим банком цієї системи. Приймання платежів через систему FlashCheque відрізняється високою швидкістю та надійністю. Вигідними є і умови, на яких надаватиметься нова послуга – клієнти Ерсте Банку зможуть сплачувати рахунки без жодних додаткових комісій.

«Почавши приймати комунальні платежі від населення, наш банк продовжує реалізовувати стратегію розвитку, в рамках якої у відділеннях Ерсте Банку клієнти зможуть задовольняти всі свої щоденні фінансові потреби», – розповідає Світлана Черкай, заступниця голови правління АТ «Ерсте Банк».

В майбутньому Ерсте Банк планує поширювати географію надання цієї послуги завдяки співробітництву з іншими компаніями-посередниками в різних регіонах України.


 

Опубліковано у Головна | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s