Власні кошти на реалізацію бізнес-ідеї для підлітка? Легко!


Ми раніше вже писали про свою співпрацю з київською бізнес-школою «Дітки-Монетки».

Наразі ми продовжуємо ініціативи з підвищення фінансової грамотності підлітків разом зі своїм партнером. Наступний крок – проведення конкурсу на кращу бізнес-ідею серед юних бізнесменів. Переможець конкурсу отримає стартовий капітал на реалізацію своєї бізнес-ідеї від Ерсте Банку. Конкурс відбудеться 6-го листопада 2010 в книгарні «Читай-город» у ТЦ «Дрімтаун» (адреса центру – Київ, Оболонський проспект, 1-Б) в рамках презентації бізнес-книги для підлітків «Хочу заробляти».

Book_mini-cover-216x300

В конкурсі мають право приймати участь підлітки від 9 до 15 років, які мають цікаву бізнес-ідею та план її реалізації. З детальними умовами участі в конкурсі можна ознайомитись тут (pdf).

Щоб отримати головний приз – стартовий капітал від Ерсте Банку – юним бізнесменам необхідно представити свою ідею з 15.30 до 16.30, перед презентацією книги «Хочу заробляти». 

Ми переконані, що успішний банківський бізнес неможливий без фінансово грамотних та відповідальних клієнтів, виховання яких є доброю традицією для всіх банків Erste Group.

Нам би дуже хотілось, щоб, скажімо, у 2020 році молодий та успішний українській бізнесмен міг сказати, що стартовий капітал на реалізацію своєї ідеї він отримав в Ерсте Банку. Сподіваємось, що саме так і буде!

 

Опубліковано у Головна | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s