Запрошуємо на грудневе засідання Леді Клубу Ерсте Банку «Мрії в кредит: можливості або міфи»


Шановні Леді (вибачте нас, шановні панове :), але це подія тільки для Леді!), запрошуємо  вас на грудневе засідання Леді Клубу Ерсте Банку, присвячене темі «Мрії в кредит: можливості або міфи».

Разом з експертами Леді Клубу ми з вами пошукаємо відповіді на актуальне питання «що таке кредит – можливість  реалізувати ваші цілі чи фінансовий тягар?». Також на засіданні ми поділимось з вами знаннями про те, як правильно спланувати кредитний фінансовий план, на що варто звертати увагу при виборі банку та страхової компанії.

Ескперти, що візьмуть участь у Леді Клубі: Світлана Черкай, заступник голови правління АТ «Ерсте Банк» та Альона Волонєц, заступник директора Київської міської Української страхової групи.

Увага! Кількість місць обмежена, лише 3 перші відгуки отримають запрошення на електронну адресу. Для реєстрації надішліть запит на адресу E-mail: kotkalova@pillarpr.com.ua з приміткою «Леді Клуб».

Опубліковано у Головна, Леді Клуб, Фінансова грамотність | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s