Мрії в кредит: міфи та реальність


На останньому засіданні Леді Клубу Ерсте Банку, що традиційно відбулось в готелі Radisson Blu, ми обговорювали Новорічні мрії. Адже, як переконують вчені Британської Колумбії, коли ми мріємо наш мозок працює значно активніше, ніж коли ми концентруємо увагу на чомусь конкретному.

Отже мрії. Вони бувають різними, хтось мріє про відпочинок у теплій країні, хтось прагне підкорити нові професійні Олімпи, а дехто не дочекається, коли зможе переїхати у власну квартиру. Для того, щоб мрії стали дійсністю потрібно бути цілеспрямованим і наполегливим, активно шукати і адекватно оцінювати шляхи досягнення кінцевої мети «мрія»- «ціль» – «результат».

Одним з таких «шляхів» цілком може стати кредит. Проте, важливо пам’ятати, що кредит – це не панацея і не чарівна паличка – це, в першу чергу, усвідомлене і зважене рішення.

Постійна учасниця засідання Світлана Черкай, заступниця голови правління Ерсте Банку зокрема підкреслила, що людина має відповідально ставитись до своїх фінансових зобов’язань, підкреслюючи, що якщо сума щомісячних виплат по кредиту перевищує 50% від сукупного доходу сім’ї – не варто брати на себе такі фінансові зобов’язання.

Гостя експерт, Альона Волонець, заступниця київської дирекції Української Страхової Групи, порекомендувала, що для вибору надійної страхової компанії варто звернути увагу на показник виплат (бажано більше 30% від отриманих премій), уточнити перелік додаткових безкоштовних послуг, а також безпосередньо поспілкуватися із співробітниками ассістанса та менеджерами страхової компанії. Адже якщо, наприклад, омріяний автомобіль застрахований в надійній компанії, то навіть в непередбачуваних ситуаціях мрія не перетвориться на розчарування і як мінімум будуть кошти на нові мрії.

Ми ділились успішним і не дуже досвідом кредитних відносин, намагались відповісти на питання, що ж таке кредит – фінансовий тягар чи можливість реалізувати свою мрію. Наші експерти давали корисні поради щодо оформлення фінансового кредитного плану, звертали увагу на особливості  відносин зі страховою компанією, а учасниці клубу ділилися власним досвід, розповідали як кредит допомагає рости та визначатися зі справжніми життєвими пріоритетами.

Ми із задоволенням поділимось з вами цікавою інформацією – слідкуйте за оновленнями нашого блогу!

 

Опубліковано у Головна, Леді Клуб, Фінансова грамотність | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s