Вісім клієнтів Ерсте Банку стали переможцями акції Visa «Спробуйте – Вам сподобається»


VisaЩасливчики з різних регіонів України, розрахувавшись зарплатною карткою Ерсте Банку в торгівельній мережі чи через Інтернет отримали приз в розмірі 500 грн. в рамках акції Visa «Спробуйте – Вам сподобається». До речі, акція продовжуватиметься до 30 квітня, і кожен, хто не просто знімає гроші через банкомат, а використовує карту для розрахунку через інтернет чи в торгівельних мережах, може отримати приємний сюрприз в 500 грн.

Клієнти Ерсте Банку переможці перших двох відборів в конкурсу Visa діляться своїм досвідом користування зарплатними картками:

Євгеній Шкода, 35 років, інженер по електроустаткуванню, Харцизьк

«Я постійно користуюся платіжною карткою, в тому числі для розрахунків он-лайн. Та, на жаль, в Україні далеко не всюди можна розраховуватися картками, особливо коли йдеться про покупки в маленьких магазинчиках».

Олена Кобєлєва, 31 рік, бухгалтер, Київ

«Користуючись платіжною карткою не потрібно хвилюватися щоб у гаманці завжди було достатньо грошей, чи що неуважний касир обрахує. При цьому, користуючись карткою, без зайвих зусиль можна проконтролювати свої витрати – це для мене особливо важливо, тому я щомісячно отримую від банку звіт, в якому вказані всі здійснені карткою операції.

Нещодавно, я почала користуватися ще й кредитною карткою. Спочатку вагалася, але коли спробувала користуватися кредиткою, то зрозуміла, що це дуже зручно. Більше того, навчившись користуватися маленькими картковими кредитами, завдяки яким вже маю хорошу кредитну історію в Ерсте Банку, планую найближчим часом взяти авто в кредит».

Філозоп Володимир, 32 роки, кладовщик, Запоріжжя

«Зарплатна картка є дуже важливою частиною мого фінансового життя. Досить часто використовую картку для розрахунків в Інтернет. При цьому, маючи попередній не завжди позитивний досвід в співпраці з банками особливо ціную, такі, на перший погляд, «дрібниці», , уважне ставлення особистого менеджера в банку, а також постійне покращення карткових продуктів, і звичайно ж, такі приємні несподіванки, як перемога в акції від Ерсте Банку та Visa».

Акція «Спробуйте – Вам сподобається» триватиме до 30 квітня 2011 року. В рамках акції клієнти Ерсте Банк, держателі зарплатних карток Visa/Visa Electron, розраховуючись за товари чи послуги можуть отримати приз в розмірі 500 грн. При цьому мінімальна сума покупок − необмежена. В рамках акції проводиться 6 розіграшів призів (два розіграші  вже відбулися в 10.12.2010 та 6.01.2011), у кожному із розіграшів визначається 100 переможців, які отримають грошовий приз − 500 грн.

Більш детально з умовами акції можна ознайомитись на сайті www.erstebank.ua або www.visa.com.ua

Опубліковано у Головна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s