Збирачі податків


The Beatles – Taxman

Сьогодні в нашій рубриці «Музика по п’ятницях» знову легендарна Британська рок-група «The Beatles» з композицією «Taxman». На цьому марафон з бітломанії в нашій рубриці завершиться. Найближчим часом ви почуєте гурти «Bon Jovi», «ABBA» та «Destiny’s Child». Але це буде потім, а зараз ми знову повернемося до «The Beatles».

Хлопці, мабуть, дуже переймалися своїми фінансовими справами, бо інакше б не присвятили цій темі стільки пісень. Але їх  пристальна увага цілком виправдана: куди ж без грошей? Тому музиканти всіляко намагалися зберегти свої статки.

От і сингл «Taxman» народився від обурення – музиканти протестували проти прогресивного податку на дохід. «Я замислився над тим, що податківцям ми віддаємо занадто багато грошей. Почавши нарешті заробляти, ти радієш, а потім дізнаєшся, що існують ще й податки» – прокоментував ідею створення пісні Джордж Харрісон.

Хлопців можна було б звинуватити в жадібності, якби не той факт, що на податки припадала більша частина прибутків (якщо вірити словам пісні – 95 відсотків!). І чим більше вони заробляли, тим більше доводилося платити. Кого б таке не обурило?

Тому давайте щиро порадіємо, що нам не доводиться платити такі величезні податки. Між іншим, радіти можна, слухаючи «Taxman»»

Приємного прослуховування!

Опубліковано у Головна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s