Леді клуб: Банк – третій не зайвий


 

Kor_3132

 

Якщо ви почуєте від якоїсь зі своїх подруг, що вона давно вже забула про комунальні платежі, та й взагалі добру половину домашніх справ за неї виконує банк, не дивуйтесяJ Будьте певні, що вона відвідала березневе засідання Леді Клубу від Ерсте Банку.

Цього разу тема була доволі неочікувана – про роль банку у різних сферах людських стосунків. Можливо, для когось це стане несподіванкою, але сьогодні банк можна розглядати не тільки як повноцінного консультанта та помічника з різних питань, але і як друга. Уявіть собі таку ситуацію: ви приміряєте в магазині сукню, чи купуєте у супермаркеті їжу і вже біля каси розумієте, що купюр у вашому гаманці може не вистачити. Ситуація не катастрофічна, але дуже неприємна. І ваш банк це прекрасно розуміє, тому завчасно пропонує вам взяти з собою кредитку. Або історія з комунальними послугами – кожна з нас хоч раз, але забувала вчасно сплатити за інтернет чи телефон. Банк і тут може прийти на допомогу – варто лише заповнити доручення і чекати на щомісячний звіт про оплату усіх платежів. Більше не потрібно перейматися про те, що робити з цінними речами чи документами, від’їжджаючи у відпустку – ви можете з впевненістю звернутися до банку та покласти їх на зберігання до індивідуальних сейфів. Хороша освіта чи фінансова забезпеченість вашої дитини? До ваших послуг низка дитячих продуктів Ерсте Банку – від депозитів до карткових рахунків.

Запрошені спікери – бізнес-тренер Наталія Карпова, психолог Тетяна Груша та  замісник голови правління Світлана Черкай – доводили, що банк і справді «третій не зайвий»: чи то йдеться про розділення сімейних обов’язків, чи то про виховання дітей, чи про кар’єру. Головне – грамотно використовувати банківські послуги. Але з цим проблем не виникне, тому що банк дбає про кожного свого клієнта і сам підказує йому, як полегшити чи вирішити те чи інше завдання.

Отож, бажаємо вам благополуччя та надійного помічника у вашому фінансовому житті! До зустрічі на новому засіданні Леді Клубу!

Опубліковано у Головна, Леді Клуб, Фінансова грамотність | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s