Банкомат видав невідомі купюри


Surprised_man

Часом життя підносить нам сюрпризи та несподіванки, а часом це роблять навіть банкомати. На хвильку уявіть собі якусь незвичайну країну, змалюйте для себе її побут, культуру, уявіть, які гроші у такої країни… Так ось, одному  нашому клієнту  і при цьому співробітнику банку навіть не довелося нічого особливого уявляти, вистачило лише того, щоб скористатися банкоматом! Саме про такий чудернацький випадок і розповість вам ця невеличка історія.

 

Того року в центральному офісі банку був встановлений тестовий банкомат. Звичайно, як в такому випадку це відбувається, в нього завантажувались тестові гроші – спеціально надруковані папірці. Проте, якось один  наш  співробітник не помітив попередження про тестування даного банкомату і спробував зняти трохи готівки. Звичайно, він став власником «незвичайних» купюр. Тільки уявіть собі, наскільки він був здивований, коли побачив якісь дивні гроші якоїсь містичної країни замість національної української валюти! Можна тільки здогадуватися, які думки відвідали «щасливчика» після того, як банкомат видав гроші. Звичайно, у відділенні банку йому одразу допомогли з цією невідомою валютою, і клієнт все-таки отримав те, за чим прийшов.

 

Отож, шановні читачі, Ерсте Банк бажає вам завжди бути власниками не просто кругленької суми, а й правильних і бажаних вами купюр J

 

Почуємося наступного вівторка!

Опубліковано у Головна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s