Нова акція Ерсте Банку та компанії Visa «До Мілана з Visa Gold»


Main-image

Місто дивовижної архітектури, багатої культури і … мрія поціновувачів хорошого шопінгу. Саме в Мілані можна здійснити найвишуканіші покупки: останні модні колекції та класичний одяг, якісні аксесуари на будь-який смак, фантастичний вибір взуття, сучасні предмети декору J Хочете потрапити до цього прекрасного міста і на собі відчути його чари? Тоді не зволікайте з відвідуванням магазинів і при цьому обов’язково розраховуйтеся картою Visa Gold, і саме ви можете стати переможцем нової акції Ерсте Банку та компанії Visa «До Мілана з Visa Gold».

Отож, взяти участь в акції можуть всі держателі карток Visa Gold, емітованих Ерсте Банком та іншими банками – партнерами акції. Для участі у розіграші цінних подарунків та головного призу – подорожі на двох до Мілану – необхідно у період з 14 березня до 14 липня 2011 року розрахуватись карткою Visa Gold у торговельно-сервісній мережі на території України. Окрім подорожі до призового фонду акції входять також 20 дорожніх сумок та 20 фотоапаратів.

В акції беруть участь усі транзакції, здійснені за допомогою карток Visa Gold, незалежно від суми операції. Також не обмежується кількість розрахунків. Отже, чим частіше ви будете користуватись карткою для сплати за товари та послуги, тим більше шансів у вас буде на отримання призу.

Також триває ще одна акція компанії Visa – «Спробуйте – Вам сподобається». Від початку акції вже 400 держателів зарплатних карток Visa отримали грошові подарунки у розмірі 500 грн, з них 11 учасників – це держателі зарплатних карток Ерсте Банку. Попереду ще два етапи акції, отже не зволікайте і спробуйте – вам сподобається!

Більш детальну інформацію про акції «До Мілана з Visa Gold»

http://cemea.promos.visa.com/go_milan/ua/main.html та «Спробуйте – Вам сподобається» http://cemea.promos.visa.com/salary_card/ua/main.html можна отримати на сайті компанії Visa та у контакт-центрі Ерсте Банку за телефоном 593 00 00.

Опубліковано у Головна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s