Ерсте Банк почав приймати комунальні платежі в Києві


Untitled

З середини квітня 2011 року клієнти Ерсте Банку мають можливість сплачувати платежі на користь підприємств житлово-комунального господарства, операторів мобільного та фіксованого телефонного зв’язку, а також Інтернет-провайдерів у відділеннях банку в м. Києві. До цього часу даною послугою могли користуватися лише клієнти банку в містах Донецької області, а саме в Донецьку, Маріуполі, Артемівську, Горлівці та Красноармійську.

Ерсте Банк дбає про те, щоб клієнти могли задовольняти всі свої щоденні фінансові потреби. Саме тому окрім кредитів, депозитів, поточних рахунків та професійних фінансових консультацій клієнти мають змогу здійснювати регулярні комунальні платежі в своєму банку. Наразі ця послуга не передбачає сплати жодних комісій.

Прийом платежів здійснюється в міжнародній платіжній системі FlashCheque завдяки співробітництву Ерсте Банку з Банком Фамільний, який є розрахунковим банком цієї системи. Тим не менше, Ерсте Банк розглядає можливість співпраці з іншими компаніями задля розширення географії надання послуги, і наразі ведуться переговори з питань співробітництва з компаніями-посередниками в декількох областях України.

Опубліковано у Головна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s