Безпечні розрахунки в інтернеті з віртуальною карткою Erste NETcard


Shopping

Іноді фешенебельні сумочки та яскраві прикраси чи стильні телефони та ноутбуки всесвітньо відомих інтернет-магазинів так і просяться стати вашими власниками, та не завжди схема оплати на цих сайтах є достатньо безпечною для кредитки. Тепер відкидайте зайві турботи і користуйтеся новою віртуальною карткою Erste NETcard платіжної системи Visa на базі картки Visa Electron. Вона дає можливість її щасливому власнику не просто з захопленням переглядати різноманітні цікаві товари на таких порталах як http://www.e-bay.com/, http://www.amazon.com/, http://www.google.com/ тощо, а й безпечно розраховуватися за продукти та послуги на них. Зокрема, віртуальна карта стане вам у пригоді, коли ви поповнюватиме рахунки системи електронних платежів PayPal, що раніше було неможливо внаслідок обмежень політики безпеки безготівкових розрахунків в мережі Інтернет. Картка відрізняється не тільки своїм високим рівнем безпеки, а й виглядом – Erste NETcard випускається у вигляді паперового конверту, у якому містяться всі необхідні реквізити. Віртуальну картку можна випустити до будь-якого карткового рахунку в гривні, відкритого в Ерсте Банку. Більше того – ви можете зробити це безкоштовно!

Керуючись принципом безпеки, по віртуальній карті встановлено мінімальний витратний добовий ліміт, що завадить шахраям «втручатися» у ваше фінансове життя. Тим не менше, ви завжди маєте право змінити витратний ліміт чи встановити необхідну кількість операцій, які можна провести, всього лише зателефонувавши до Інформаційного центру банку, який працює цілодобово! Якщо ж ви забажаєте зняти готівку – вам неодмінно допоможуть у відділенні банку, оскільки картка не передбачає зняття грошей в банкоматі.  

Директор департаменту платіжних карток та альтернативних каналів обслуговування АТ «Ерсте Банк»  Олександр Яблунівський:

«Використання віртуальної картки Erste NETcard надає клієнтам можливість здійснювати онлайн-розрахунки на сайтах, де процедура авторизації проводиться за спрощеною та менш безпечною схемою, та водночас сприяє запобіганню загрози несанкціонованого доступу до реквізитів платіжних карток клієнта».

Клієнт Ерсте Банку – власник Erste NETcard:

 «З віртуальними картками товари та послуги по всьому світу стають значно ближчими. Обираючи собі електронну книжку, я звернувся до всесвітнього лідера з продажу онлайн літератури – сайту amazon.com, де знайшов прийнятний для себе за ціною та функціональністю товар. Зареєструвавшись на сайті, я здійснив покупку онлайн, і за 3 дні отримав електронну книгу зі значною економією, враховуючи витрати на доставку з США, в порівнянні з пропозиціями вітчизняних інтернет-магазинів». 

 

А ви полюбляєте покупки онлайн?  Яка ваша омріяна покупка?

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s