Наша відповідальність сьогодні – успіх в майбутньому


Posterous_0148

14 травня в Києві відбулася фінальна ділова гра соціального проекту «Школа фінансової грамотності та підприємництва», організована бізнес-школою «Дітки-монетки» за підтримки Ерсте Банку та «МЕТРО Кеш енд Керрі Україна». Гра стала завершальним етапом проекту, що протягом трьох місяців залучив більше 220 дітей та підлітків віком 11-15 років з малозабезпечених сімей та сиріт з шкіл-інтернатів, притулків та дитячих будинків 15 міст України. Так, на початку травня було визначено найкращі бізнес-ідеї, а їх авторів запрошено до участі у фінальній діловій грі в Києві.

 

Користуючись знаннями з основ підприємництва, розробки креативних ідей, пошуку інформації та роботи в команді, які діти отримали на коротких майстер-класах ще до початку гри, вони швидко зорієнтувалися та продемонстрували неабияку ерудицію у вирішенні зовсім недитячих завдань. Дітям було запропоновано розробити проект освітньої програми з поширення фінансової грамотності серед підлітків їх віку, а також розробити словник фінансових термінів. Результати здивували навіть членів журі. Неочікувано просто дітки змогли викласти власне бачення складного. Виявилось, що «для повного щастя необхідно мати 5 000 гривень», а банкомат – «це машина, яка дає тобі гроші…скільки зможе». Завданням журі ж було визначити найжиттєздатніший проект та інвестувати у нього власні гроші – золоті шоколадні монетки.

Ерсте Банк і надалі підтримуватиме соціальні проекти з підвищення фінансової грамотності та співпрацюватиме з авторами та організаторами проекту – Сергієм Біденко та Іриною Золотаревич. Тож якщо ви маєте цікаві ідеї в цьому напрямку – діліться ними!

Опубліковано у Головна, Фінансова грамотність | Теґи: , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s