Про скарб, знайдений клієнтом


Treasure

Скільки людей стільки думок, і, як виявляється, стільки ж способів зберігати гроші! Хтось намагається накопичити на давно омріяну машину, дехто просто вберігає гроші від своїх «надто марнотратних» родичів, а є й такі, котрі хочуть залишити справжній скарб своїм дітям… чи просто забувають про нього! Отож, сьогоднішня наша історія саме про такий напівзагадковий випадок, коли дітям вдалося знайти чи то подарунок, чи то забутий скарб батьків. Здавалося б, часи піратів та закопаних скринь з коштовностями минули, та, вочевидь, не зовсім…

Одного дня до відділення Ерсте Банку завітав клієнт з досить пристойною сумою в 5 тисяч доларів. Та, за словами молодого чоловіка, то був «скарб», який його батьки закопали в городі. Схоже потреби в цих грошах так і не виникло, або ж про них просто забули! Тим не менше, сім`я молодого чоловіка не могла не зрадіти такій знахідці, на яку вони натрапили під час чергової обробки землі на. Касири пригадують, що боялися до них навіть доторкнутися, адже купюри були складені разом, як спресовані, роз’єднати їх можна було лише пінцетом, і від одного дотику вони розпадалися.

Цікаво, що люди досить часто заривають гроші в землю, аби зберегти їх. Особливо це  чомусь властиво власникам доларів. Касири радять не вдаватися до таких заходів, адже доларові банкноти виготовлені на основі тканини, і з часом розпадаються, а все ж таки скористатися більш сучасним і надійнішим способом – звернутися до банку! Відкривши депозит чи рахунок, ви матимете змогу і накопичити, і забезпечити купюрам «комфортне середовище».

Казкового вам настрою!

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s