Тепер за доларами з паспортом


Passport

Відтепер, а саме з 23 вересня 2011 року, при купівлі в банках навіть одного долара клієнт зобов’язаний пред’явити паспорт. Отож, були внесені деякі зміни в порядок здійснення  валютно-обмінних операцій з іноземною валютою. Якщо клієнт хоче здійснити операцію із  сумою, що не перевищує 50 тисяч гривень, то він зобов’язаний пред’явити документ, який  засвідчує особу. Таким чином, у квитанціях та довідках фігуруватимуть наступні дані клієнта:  прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) особи, яка здійснює валютно-обмінну операцію. У разі перевищення суми у 50 тисяч гривень у довідках та квитанціях (окрім базових даних) також мають бути зазначені: дата видачі документу, орган, що його видав, місце проживання,  реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності). 

Зокрема за новими умовами збільшено ліміт з продажу іноземної валюти, що тепер дорівнює еквіваленту в 150 тисяч гривень.

«Доволі часто у клієнтів банків виникала необхідність купити суму у валюті, що перевищувала еквівалент у 80 тисяч гривень (ліміт до зміни умов), наприклад, для виплати по кредиту. Оскільки це було заборонено, клієнтам доводилося приходити до банку з родичами чи знайомими та оформляти покупку на кількох людей або ж купувати валюту не в одному банку, що вкрай незручно. Новий ліміт в 150 тисяч гривень спрощує ситуацію для клієнтів», – розповідає Роман Бондар, директор Казначейства АТ «Ерсте Банк».

 

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s