Соціальному підприємництву в Україні бути!


Socialenterpreneurship

Ерсте Банк видав перший кредит на розвиток соціального підприємства переможцю спільного проекту Ерсте Банку Україна, Британської Ради в Україні, Фонду «Східна Європа» та PricewaterhouseCoopers в Україні «Сприяння розвитку соціального підприємництва в Україні». Проект покликаний поширити ідеї соціального підприємництва в українському суспільстві та надати доступ до юридичної, фінансової й консультативної допомоги соціальним підприємцям, які прагнуть розвинути власний бізнес.

Переможцем став медичний реабілітаційний центр «Здоров’є» з міста Новоазовськ Донецької області. Автори проекту отримали беззаставний кредит від Ерсте Банку із пільговою процентною ставкою, яка склала 12% річних у гривні на термін 5 років. «Це дозволить підприємству вийти на принципово новий рівень обслуговування. Адже завдяки добудові стаціонару, медичний центр "Здоров’є" зможе прийняти значно більше іногородніх пацієнтів, а це близько двох тисяч клієнтів на рік, збільшити і поліпшити якість послуг, які зараз надаються центром. Також розширити спектр немедичних послуг, відкривши на території дитяче кафе, сауну та басейн», – говорить Людмила Чорікова, керівник МРЦ «Здоров’є».

Всього у проекті взяло участь більше 80 соціальних підприємців з різних галузей та з різним ступенем розвитку бізнесу. На конкурс бізнес-планів надійшло 20 проектів, кожен з яких покликаний вирішити нагальні соціальні проблеми. Втім, у зв’язку із відсутністю єдиних вимог до соціального бізнесу, затверджених на рівні продукту, до кожного проекту застосовується індивідуальний підхід в залежності від потенціалу та потреб бізнесу.

«Підтримка соціального підприємництва є для нас перспективою інвестувати у суспільство, надаючи доступ до фінансових послуг тим, хто раніше не мав такої можливості. Тому ми й надалі підтримуватимемо соціальних підприємців, пропонуючи спеціальні умови кредитування соціального бізнесу вже поза проектом», – говорить заступниця голови правління АТ «Ерсте Банк» Світлана Черкай. Проект «Сприяння розвитку соціального підприємництва в Україні» продовжить свою роботу, покриваючи ще більше регіонів та створюючи умови для розвитку ще більшої кількості соціальних підприємств.

Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті: www.erstebank.ua

Опубліковано у Головна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s