Подорожуйте на авто з комфортом!


Img_0143

Подорож автомобілем – це, перш за все, свобода пересування. Це можливість спланувати свій маршрут таким чином, щоб побачити більше історичних місць та пам’яток архітектури. На думку тележурналістки Ольги Макеєвої, родзинка автомобільної подорожі в тому, що ви можете у будь-який момент зупинитися, звернути з запланованого маршруту та подорожувати так, як заманеться, а не згідно давно розроблених автобусних турів. Ольга вважає, що під час планування подорожі, перш за все, необхідно:

  • Особливу увагу надати вибору попутників. Враховуйте те, що протягом тривалого часу ви будете перебувати в одному невеликому замкнутому просторі і дуже важливо, щоб у всіх попутників співпадали цілі подорожі. По можливості у якості «друзів по подорожі» слід обирати людей, які зможуть замінити вас за кермом автомобіля. На практиці водій увесь час має бути сконцентрованим на керуванні авто, тому швидко втомлюється та не має можливості милуватися краєвидами.
  • Пройти позаплановий техогляд. Також необхідно позбавитися тонування з вікон авто (за виключенням тонування, нанесеного виробником) і відмовитися від іменних номерів. Обов’язково потрібно мати з собою окрім запасного колеса світловідображаючий жилет та попереджувальний червоний трикутник.
  • Обрати зручне авто. На джипі в подорож по Європі їхати не варто, оскільки можуть виникнути проблеми з паркуванням. У цьому випадку краще взяти в оренду маленький економний автомобіль. Тим не менше, якщо ви їдете на зимовий відпочинок та дорога в основному пролягає через автобани – джип може бути хорошим вибором.
  • Окрім GPS обов’язково взяти з собою атлас та карту автомобільних доріг. Техніка має властивість виходити з ладу 🙂 
  • Пам’ятати про дозвілля для дитини. Обов’язково візьміть для малечі чогось смачненького та запасіться набором аудіокниг з казками та дитячими піснями. Ще діти полюбляють зупинятися для прогулянки – що теж важливо. Цікаво, що немовлята, як не дивно – найкращі супутники. Справа в тому, що у малят ще не працює вестибулярний апарат, і тому вони з легкістю переносять подорожі, особливо на авто, в основному – вони сплять. З дітьми трохи старшого віку варто виїжджати дуже рано – дитина спатиме, і вам не доведеться часто зупинятися. У будь-якому випадку необхідно враховувати індивідуальні особливості вашої дитини та завчасно спланувати, чим її забавляти під час подорожі.
  • Вивчити деякі фрази та вислови мовою країни, яку ви збираєтесь відвідати. Знання тільки англійської мови може бути недостатньо. Декілька найбільш поширених фраз місцевою мовою значно покращать ставлення людей до вас.

 

Гарної подорожі!

Опубліковано у Головна, Леді Клуб, Фінансова грамотність | Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s