Автомобільний туризм: що, де, коли і як?


Posterous

Продовжуючи тему подорожей на автомобілі, заступник генерального директора ТОВ «Туристичний лідер» Ірина Комок дає свої поради щодо підготовки до виїзду за кордон, а особливо – у Європу:

 • У будь-якому випадку рекомендуємо звертатися за допомогою до спеціалістів – туристичних компаній. Вони зможуть надати професіональні консультації щодо оформлення візи та планування маршруту. Туроператор обере той варіант, що якомога більше буде відповідати вашим очікуванням – фінансовим у тому числі.
 • Заздалегідь дізнайтеся про перелік необхідних документів для відкриття візи країни вашого призначення. Зверніть увагу, що для деяких подорожей Європою необхідно мати візу тієї країни, де ви збираєтеся провести найбільше часу. Документи на оформлення візи необхідно подавати не менше, ніж за 2-3 тижні, аби мати можливість корегувати плани.
 •  Плануючи турне Європою, пам’ятайте, що деякі країни з них не входять у зону шенгенської угоди, тому цілком ймовірно, що вам доведеться відкривати візу тієї країни, в якій ви захочете провести деякий час або просто проїхати її транзитом (наприклад, Хорватії, Сербії, Румунії та інших).
 •  Для подорожі за кордон на авто вам необхідна грін-карта на весь час перебування в іншій країні (страховий поліс для вашого авто у випадку ДТП) та техпаспорт (якщо ви не є власником машини, в ДАЇ виписується тимчасовий техпаспорт «для участі у міжнародному русі»).
 •  Якщо в подорож за кордон вирушає неповнолітня дитина лише з одним із батьків, варто подбати про нотаріально завірений дозвіл на виїзд. Якщо неповнолітня дитина виїжджає за кордон без супроводу родичів, наприклад, для відпочинку у таборі або з друзями, батькам необхідно надати нотаріально завірену згоду на такий виїзд, в якому вказується особа, відповідальна за повернення дитини в Україну.

 Приємних вражень у подорожі!

Опубліковано у Головна, Леді Клуб, Фінансова грамотність | Теґи: , , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

2 Responses to Автомобільний туризм: що, де, коли і як?

 1. Boroda222 коментує:

  У будь-якому випадку рекомендуємо звертатися за допомогою до спеціалістів – туристичних компаній. О так, коли перестав звертатись за такими послугами – почав краще відпочивати, а головне – дешевше, тобто за ту саму суму можна більше побачити, жити в кращих готелях і, саме головне, не жити з “нашими” поруч

  • erstebankblog коментує:

   Маєте рацію, але для того, аби самостійно планувати відпочинок – треба вже мати якийсь досвід подорожування. З часом звичано, що сам собі підбереш найкомфортніше 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s