Ерсте Банк шукає соціальних підприємців!


8005979a

Розпочато набір учасників тренінгової програми «Сприяння соціальному підприємництву»

В рамках реалізації стратегії корпоративної соціальної відповідальності Ерсте Банк спільно із партнерами – Британською Радою в Україні, Фондом Східна Європа, PricewaterhouseCoopers в Україні, Українським Фондом підтримки підприємництва та Міжнародним Фондом «Відродження» – реалізує проект «Підтримка розвитку соціального підприємництва в Україні». Проект покликаний розповсюдити ідеї соціального підприємництва в українському суспільстві, а також надати соціальним підприємцям, що прагнуть розвивати власний бізнес, доступ до юридичної, фінансової та консультативної допомоги.


Пілотний етап проекту стартував у 2010 році із дослідження потенціалу сектору соціального підприємництва в Україні в трьох регіонах – в Донецькій та Львівській областях, а також в АР Крим. Саме в цих регіонах було проведено серію тренінгів та консультацій для 80 соціальних підприємців, а по закінченню – конкурс бізнес-планів, на який надійшло 20 заявок. Чотири переможці конкурсу отримали індивідуальні пропозиції по фінансуванню від Ерсте Банку. В результаті, у серпні 2011 року Ерсте Банк видав перший пільговий кредит на розвиток соціального підприємства медичному реабілітаційному центру «Здоров’є» м. Новоазовськ.

Наразі триває другий етап проекту «Підтримка розвитку соціального підприємництва в Україні». Ерсте Банк оголошує набір учасників тренінгової програми «Сприяння соціальному підприємництву». Тренінгова програма проводитиметься у Києві з 23 по 27 січня 2012 року. До участі запрошуються неприбуткові організації та соціальні підприємці, що прагнуть створити або вдосконалити соціальноорієнтований бізнес. Кінцевий термін подачі заявок – 23 грудня 2011 року.

Більш детальну інформацію про зміст курсу та умови участі в ньому ви можете отримати з інформаційної довідки програми на сайті Ерсте Банку. Подати заявку на участь у програмі ви можете заповнивши анкету учасника та надіславши її на адресу SE@irf.kiev.ua з приміткою «Набір учасників тренінгу».

Опубліковано у Головна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s