Скільки коштує стабільність


Стабільність у сучасному світі – важлива складова впевненості та успіху. Відчувати стабільність як з психологічної, так і з фінансової точок зору необхідно кожній людині. Ми вирішили, що саме про це варто поговорити напередодні новорічних свят, адже так важливо почати рік з відчуттям впевненості у завтрашньому дні.
Складові нашої впевненості у собі – це не лише планування майбутнього, підтримка з боку близьких, створення гармонії у відносинах, а ще й наші фінансові можливості. Як правильно розпоряджатися грошима та іншими активами аби відчувати «фінансову безпеку» розповідає Світлана Черкай, заступниця голови правління Ерсте Банку. Пані Світлана радить:

  • приділяти увагу фінансовому плануванню, адже для правильного розпорядження грошима потрібне чітке розуміння доходів та витрат, аби розуміти свої заощаджу вальні можливості;
  • зберігати кошти та примножувати їх. Для цього найліпшим варіантом стане депозит, який допоможе не лише вберегти гроші від крадіжки та впливу інфляції, а ще й накопичити кошти;
  • пам’ятати про непередбачувані ситуації. У разі тимчасової фінансової турбулентності або просто при нагальній необхідності в нагоді можуть стати кредитні картки. Тим паче, коли при отриманні споживчого кредиту вам потрібно сплачувати відсотки за користування кредитними коштами відразу на всю суму кредиту, то власники кредитних карт сплачують відсотки, нараховані банком тільки на фактично використану частину заборгованості.

Пам’ятайте, що інструментів для досягнення цілей багато. Фінанси – один з них. І чим більше стабільності і впевненості буде у вашому житті, тим простіше буде досягти мети.
Нехай наступного року поряд з вами будуть лише надійні партнери!
Веселих новорічних свят!

Опубліковано у Головна, Леді Клуб, Фінансова грамотність | Теґи: , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s