Кіно по п’ятницях: У погоні за щастям


 

«Великий сюрприз стрічки в тому, що вона не прісна» (San Francisco Chronicle)

Як врятувати сімю, не розчарувати власного сина і не опинитись на вулиці? Майже все це сталось із Уіллом Сміттом у фільмі «У погоні за щастям», де він зіграв головну роль батька-одинака, що залишився без дружини, роботи, грошей, з п’ятирічним сином на руках і «революційним» медичним приладом денситометром під пахвою.

Сюжет простий – американська мрія та її досягнення. Але життя непередбачуване та різноманітне, і ця історія не залишить нікого байдужим, враховуючи те, що правдивості їй додають щирі відносини акторів, які в житті дійсно батько і син, та реальні події, на яких заснований фільм. Крім того, ця стрічка не тільки дала змогу дебютувати синові Уілла Джейдену Смітту, а й стала для когось реальною фінансовою допомогою – безпритульні, що знімались у картині, отримали мінімальну заробітну плату Сан-Франциско (на той час – 8,62 доларів за годину) та безкоштовне харчування.

Це фільм про сильну людину, яка знаходить в собі мужність боротись за щастя своє і своїх близьких, яких би жертв це не коштувало і які б труднощі не доводилось долати. Ідея досягнення мрії завжди була і буде актуальною, тому фільм про людський прорив рекомендуємо до перегляду!

 

До речі, Джейден Смітт отримав премію MTVMovieAwards 2007 за кращій «кінопрорив» року. Перспективний син за свої 13 років встиг стати репером, виступаючи із Джастіном Бібером, та знятись у чотирьох кінофільмах. А ви пам’ятаєте цього малого у стрічці «Карате-кід»? 🙂

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s