Футбольний маркетинг: як створити бренд та заробити на ньому?


Abraham

«Євро-2012» – це чудова можливість для розвитку України загалом та бізнесу зокрема. Цю подію варто використати, аби збудувати сильний бренд та здобути лояльність споживачів. Саме так вважає Ольга Біньковська-Абрахам, генеральний директор та власниця ТОВ «Зозулиця» (виробника та дистриб’ютора неофіційного символу чемпіонату). На прикладі свого власного бізнесу Ольга демонструє, які можливості та перспективи з’являються перед  українськими підприємцями, адже проект «Зозулиця» було створено на базі вже існуючої сувенірної крамнички для старту саме під час «Євро» та майбутнього активного розвитку.

Можна отримати максимальну вигоду всього за місяць проведення чемпіонату, проте все ж таки слід спробувати скористатися такою нагодою в якомога повнішому обсязі та розглядати її як трамплін для розвитку туризму та сфери гостинності. Малий бізнес зможе знайти нові ніші та запропонувати гостям міст-учасників найбільш необхідні послуги: від обслуговування фан-зон та відкриття точок громадського харчування до організації трансферів та продажу сувенірної продукції.

Відкриваючи або розвиваючи власний бізнес під «Євро» варто враховувати специфіку події та аудиторію, на яку він буде орієнтований. Футбольні фани – прихильники бюджетних форматів подорожей, тому:

·         Затребуваними під час проведення чемпіонату стануть доступні варіанти житла: хостели або наметові містечка.

·         Попитом буде користуватися дешевий трансфер. Можна відкрити пункт прокату автомобілів або організувати недорогі трансфери між містами-учасниками «Євро» (Київ, Харків, Донецьк, Львів). Запропонуйте гостям альтернативний варіант пересування по місту. Наприклад, у європейців велосипеди – дуже популярний вид транспорту, і він міг би стати  ефективним рішенням в заторах на дорогах.

·         Вигідним стане відкриття пересувних пунктів швидкого харчування,  що задовольнятимуть потреби всіх бажаючих та допоможуть уникнути величезних черг під час футбольного ажіотажу.

Бажаємо успіху у розвитку вашого бізнесу!

Опубліковано у Головна, Леді Клуб, Фінансова грамотність | Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s