Нові фінансові можливості з «Євро-2012»


Cherk

Світлана Черкай, заступник голови правління Ерсте Банку, вважає, що за кілька місяців до проведення в Україні «Євро-2012» ви навряд чи зможете відкрити власну справу, але у вас є чудова можливість використати цю футбольну подію на користь вже існуючого бізнесу. Якщо на час проведення чемпіонату ви плануєте тимчасово збільшити штат, придбати додаткову сировину або розширити орендовану площу, скоріш за все вам будуть необхідні додаткові кошти. Залежно від ваших потреб, ви можете скористатися овердрафтом, відновлюваною кредитною лінією, невідновлюваною кредитною лінією або разовим кредитом.

У будь-якому разі краще заздалегідь потурбуватися про те, з яким банком ви будете співпрацювати. Важливо, аби фінансова установа була не просто кредитором, а й особистим фінансовим консультантом. Часто підприємець та власник бізнесу «думає серцем», тому важливо мати партнера, який зможе реалістично оцінити або перевірити розрахунки бізнес-плану, допоможе розібратися з новою системою оподаткування та надасть аналітику по ситуації в економіці та різних ринків.

Зокрема, неабияку роль у стосунках між банком та підприємцем має прозорість та чесність. «Якщо ви розповісте все, ваш кредит буде найвигіднішим», – підкреслює пані Черкай. І справді, від того наскільки чітко банк розуміє бажання та наміри клієнта залежить вибір саме такого продукту, який найкраще відповідатиме його очікуванням.  

Якщо найближчим часом ви все ж таки плануєте відкрити власний бізнес, зверніть увагу на декілька важливих аспектів:

·         Проведення всіх операцій в одному банку дозволяє економити, адже банк зацікавлений в роботі з клієнтами, яких він знає та розуміє. Таким клієнтам пропонуються більш привабливі продукти та лояльні тарифи.

·         Для легкого відстежування грошових потоків використовуйте спеціальні інструменти: систему «Клієнт-Банк» та послуги інтернет-банкінгу, які дозволяють не виходячи з дому або офісу здійснювати платежі та оперативно отримувати інформацію про стан вашого рахунку. Зверніть увагу чи має банк технічну можливість запропонувати вам такі послуги.

·         Уважно розгляньте тарифні плани для підприємців, адже, якщо ви ведете активний спосіб бізнесу, тоді вам підійде пакет з щомісячною платою і необмеженою кількістю безкоштовних платежів. Якщо ж у вас невеликі потоки платежів або ж вони сезонні, існує пакет без абонплати, але з платою по кожному платежу. Така альтернатива дозволяє значно зекономити, що дуже важливо в період початку чи розвитку своєї справи.

Створюючи підприємство з тією або іншою формою власності, відкриваючи або розвиваючи бізнес, важливо отримати кваліфіковану консультацію фахівців, які допоможуть визначитися з видом бізнесу, правильно оформити документи, а також забезпечити фінансування. Такий підхід слід застосовувати до будь-якої справи, адже незалежно від того, буде вона тематично прив’язана до «Євро» чи ні, рекомендації експертів ніколи не завадять.

Опубліковано у Головна, Леді Клуб, Фінансова грамотність | Теґи: , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s