Жінки та футбол


Anna

Вважається, що жінки та футбол – речі несумісні. Для багатьох жінок ця теза є вірною, але не для Ганни Тесленко, ведучої програми «Інший футбол» на телеканалі ICTV. Вона точно знає, що таке «дріблінг», легко орієнтується у кольорах форм світових збірних та може розповісти про футбол краще за багатьох чоловіків.

Якщо ця гра для вас – дещо нове та незвичне, скористайтеся порадами Ганни, аби відчувати себе впевненіше у колі футбольних фанів:

  •  У першу чергу, відвідайте футбольний матч та відчуйте всю атмосферу змагання в колі справжніх вболівальників. Особливу увагу приділіть дресс-коду, адже важливо вдягнути щось зручне та комфортне.
  •  Якщо ви не розумієтеся на правилах гри та не до кінця впевнені у тому чи коректно поводить себе один з гравців, краще втриматися від коментарів, особливо якщо команда, за яку вболіває ваш супутник, програє..
  •  Підготуйтеся заздалегідь та прочитайте інформацію про матч, який ви плануєте дивитися. Питання «А якого кольору форма команди, за яку ми вболіваємо?» викликає у чоловіків обурення 🙂
  • Навіть якщо вам не дуже цікаво дивитися як 22 чоловіки 90 хвилин матчу бігають по полю та намагаються забити гол, спробуйте показати найщирішу зацікавленість, аби потішити вашого супутника.
  • Жіночий погляд на футбол відрізняється від чоловічого перш за все в емоційному забарвленнюі подій. Пам’ятайте про це, коли приєднуєтеся до вболівальників-чоловіків. Та, мабуть, не може бути нічого кращого, ніж коли близька людина розділяє з вами ваше захоплення! Тож полюбіть футбол, або підключіть свої акторські здібності 🙂
Опубліковано у Головна, Леді Клуб, Фінансова грамотність | Теґи: , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s