Кінорекомендація на вихідні: У диких умовах


_

Завершивши навчання, він віддав усі збереження у розмірі 24 тисяч доларів на благодійність і вирушив у безстрокову подорож автостопом, зупинившись лише на Алясці, де зупинилось і биття його серця. Він відмовився від цивілізації на користь природи та зрікся умов соціальних інститутів.
Це реальна історія життя Крістофера МакКендлеса, на можливість екранізації якої Шон Пен чекав майже 10 років. Батьки дали дозвіл зняти фільм про сина лише у 2006 році, після чого почалась активна робота знімальної групи, якій довелось їздити на Аляску 4 рази, аби захопити усі пори року, адже зйомки проходили саме в тих місцях, де насправді жив МакКендлес.
Стрічка про неймовірну духовну силу, зречення матеріальних цінностей та переосмислення власного існування, своєї ролі у світі. Герой виявив неабияку фізичну, духовну та інтелектуальну стійкість у боротьбі за своє життя, яке він розпочав з нової сторінки.
Втім, його нове життя було таки виключно його власним – він залишив рідних, батьків, друзів і навіть подорожніх, з якими знайомився, у роздумах і постійних хвилюваннях. Попри високу мету, в цьому вчинку було щось мізерне і егоцентричне, що він зрештою й зрозумів згодом, коли вже було надто пізно. Все-таки найбільший талант – це вміння помічати та цінувати близьких людей.
А якими для вас є справжні героїчні вчинки?

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s