Дослідження TNS: чи вміють українці оптимізувати витрати


Kor_3862

 

Економія – це, перш за все, оптимізація витрат, а не відмова від радощів життя. Саме так вважає Ольга Гаригіна, керівник аналітичного відділу постійних та медіа досліджень компанії TNS в Україні.

Статистика підтверджує, що приблизно 40% українців ведуть сімейну бухгалтерію та оптимізують витрати. Така ж  кількість українців не дуже хвилюється щодо заощаджень, та більшість може бездумно витратити всі гроші за одне відвідування магазину. При цьому 68% наших співвітчизників вважає себе економними людьми.

Цікаво й те, що відсоток одружених чоловіків, які стежать за сімейними витратами та займаються бюджетуванням, вищий, ніж неодружених. Чи то чоловіки, які відповідально ставляться до своїх фінансів, більш схильні вступати у шлюб, чи то вони починають ретельніше підраховувати витрати вже будучи у шлюбі 🙂 Та варто зазначити, що саме чоловіки є відповідальними за забезпечення родини (67% неодружених та 87% одружених чоловіків).

Якщо брати населення України в цілому, та майже кожен житель нашої країни намагається оптимізувати свій бюджет. На чому українці частіше економлять, так це на побутовій техніці, електроніці, а також на подорожах та відпустках. А от на найбільш затребуваних речах − продуктах харчування та лікарських засобах − вони економити відмовляються.

За даними статистики, жінки більш схильні до економії та ймовірніше візьмуть участь в акції або дисконтній програмі, придбають товар в економічній упаковці та підуть робити покупки до супермаркету, що пропонує нижчі за конкурентів ціни. При цьому чоловіки швидше нададуть перевагу закупівлям у найближчому магазині, аби не обтяжувати себе пошуком та не витрачати час.

Тож, можна лише сказати, що кожна людина – індивідуальність. Ваші риси характеру як можуть стати у пригоді так і, навпаки, зашкодити у процесі бюджетування, оптимізації витрат та контролю грошових потоків. Тому у сімейному колі варто розподіляти фінансові обов’язки з урахуванням цих особливостей. А в іншому – вам завжди можуть допомогти поради експертів.

Опубліковано у Аналітика, Головна | Теґи: , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s