Безкоштовний додаток Erste Group для інвесторів для Android


1

Додаток Erste Group для інвесторів тепер став доступний для операційної системи Android. Додаток дозволяє стежити за зміною вартості акцій Erste Group Bank AG на Віденській фондовій біржі, а також переглядати останні новини для інвесторів включно з інформацією по фінансових результатах, зборах акціонерів та оновленню рейтингових оцінок. Також користувачі мають змогу завантажувати матеріали по фінансовій звітності Erste Group, користуватися фінансовим календарем та знайти контактні дані співробітників підрозділу Erste Group по роботі з інвесторами.Інформація в додатку оновлюється на постійній основі одразу після оновлення на сайті www.erstegroup.com. Залежно від налаштувань смартфону можна користуватися англійською або німецькою мовними версіями додатку.

На початку серпня 2012 року Erste Group запустила безкоштовний мобільний додаток для інвесторів для iPhone та iPad. Крім вище перелічених можливостей, версія для iPad дозволяє також стежити в режимі реального часу за прес-конференціями з участю аналітиків Erste Group по фінансовій звітності та завантажувати презентаційні матеріали за минулі періоди.

Додаток для інвесторів можна безкоштовно завантажити в онлайн-магазинах Google Play Store та Apple App Store. У пошуку введіть «Erste Group».

 

 

Детальна інформація про функціональність додатку та можливості завантаження – на сайті Erste Group http://www.erstegroup.com/en/Investors/IR_App.

Опубліковано у Головна. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s