Кінорекомендації на вихідні: Громадянин Кейн


Майже за 6 тижнів 24-річний Орсон Уелс створив сценарій фільму «Громадянин Кейн», частину якого він писав із лікарняного ліжка, а в перші дні керував зйомками з інвалідного візка, використав унікальні на той час методи зйомки, ракурси і ефекти, сам зіграв головну роль, а майже вся акторська команда складалась із заснованої Орсоном трупи. І тепер стрічка «Громадянин Кейн» вивчається у всіх кіношколах світу і посідає 2-ге місце в списку «Найвеличніших фільмів усіх часів» за версією «Entertainment Weekly», а фраза героя Орсона  «бутон троянди» зайняла 17-те місце серед «100 кращих фраз в історії кіно».

Ви вже бажаєте подивитися цей фільм про життя медіамагната із поглядами перфекціоніста на ідею служіння суспільства за допомогою надання новин, що в результаті, за класикою жанру, призвело до тотального самоствердження і задоволення свого его завдяки безмежному використанню грошей і влади?

Можливо, вирішальним фактором для вас стане боротьба режисера за право на життя своєї кінокартини на великих екранах та широке визнання громадськості, серед якої цінителями стрічки були Мартін Скорсезе, Олівер Стоун, Девід Лінч.

Одним словом, гарного перегляду! 😉

Опубліковано у Головна | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s