Інтернет та фінанси – Світлана Черкай про переваги, що очікують онлайн :)


Інтернет-технології розвиваються швидкими темпами, створюючи все більше і більше привабливих можливостей для його користувачів. Про фінансові переваги користування всесвітньою мережею розповіла Світлана Черкай, заступниця голови правління Ерсте Банку.

1.      Покупки через інтернет – це вигідно 

У сфері торгівлі та надання послуг є 3 дорогі види витрат: готівка, оренда приміщення та оплата персоналу, і їх вартість завжди закладається в ціну товару. В інтернет-магазині немає таких витрат, а це означає, що і товар коштує дешевше. Крім того, через інтернет ви можете порівняти ціни в різних магазинах, вибрати найбільш оптимальні для вас пропозиції ціни та якості, вивчити переваги та недоліки різних товарів, почитати на форумах думки інших людей про товар, який збираєтеся придбати і т.д. Усе це допоможе вам зробити найбільш правильний та виважений вибір.

 2.      Рівень шахрайства з готівкою в рази вищий, ніж із безготівковими коштами

Так, ми не завжди застраховані від того чи правильно нам дадуть здачу в магазині, від крадіжки гаманця в громадських місцях чи навіть його втрати. В той же час, якщо ви втратили картку, необхідно лише зробити один дзвінок до Інфоцентру чи скористатися послугою блокування картки, яку пропонує інтерент-банкінг, і ваші кошти залишаються у повній безпеці. Якщо мова йде про онлайн-опреції, то найкращий варіант – завести окрему віртуальну карту для покупок онлайн, яка забезпечує максимальний захист ваших коштів.

 3.      Економити з інтернет-банкінгом значно легше  

Не знімайте всю суму із зарплатної картки відразу після надходження на неї грошей аби не довелось йти у відділення банку та класти заново гроші на карту в разі, якщо вам знадобиться здійснити покупку онлайн чи провести безготівкову транзакцію. Крім цього, це додаткові комісії та часові витрати.

Зокрема, для контролю своїх коштів, ви можете користуватися програмою Ерсте Банку «Мої фінанси», яка допоможе вам зрозуміти, куди ви витрачаєте свої гроші та скоротити небажані витрати.

4.    … і заощаджувати

Щоб наростити свої заощадження створіть за допомогою інтернет-банкінгу щомісячне платіжне доручення і перераховуйте гроші на якийсь депозитний рахунок, дохідність якого, як мінімум, вбереже ваші кошти від впливу інфляції, або й забезпечить стабільний додатковий дохід, залежно від умов вкладу.

Опубліковано у Головна, Леді Клуб, Фінансова грамотність. Додати до закладок постійне посилання.

2 Responses to Інтернет та фінанси – Світлана Черкай про переваги, що очікують онлайн :)

  1. Oleksa Stasevych коментує:

    Цікава стаття! Будь ласка, поправте: “Економити з інтЕРНЕт-банкінгом значно легше”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s