Запрошуємо! Презентація книги «Фінансові історії для підлітків» та конкурси для ваших дітей!


Ерсте Банк запрошує своїх клієнтів та партнерів з дітьми на презентацію книги «Фінансові історії для підлітків. Щоденник дівчинки про гроші, бюджет, економію, інвестування та плани на майбутнє». Презентація відбудеться в суботу, 3 листопада 2012 року з 11.00 до 13.00 в Києві, вул. Верхній Вал, 24  у сімейному ресторані «Мафія».

Просимо зареєструватися на захід на сторінці:

www.facebook.com/events/519925161370039/

або

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDA2S2VGcXNaTk1MUlhJem94OEZ4bHc6MQ

Книга «Фінансові історії для підлітків» www.finistorii.detki-monetki.biz, що вийшла за підтримки Ерсте Банку, у цікаві формі показує як діти та підлітки можуть навчитися керувати своїми коштами і втілювати у життя чудові ідеї та мрії. Основою для книги слугували реальні життєві ситуації реального підлітка – 15-річної київської школярки Віки, що також візьме участь у зустрічі з читачами.

Презентація книги стане можливістю для юних учасників від 9 до 15 років взяти участь у конкурсі візитівок, вивчити основні правила ділового етикету, навчитися складати особистий бюджет, і навіть спробувати себе в ролі бізнесменів, взявши участь у переговорах з представниками банку. Спеціальне жюрі обере авторів трьох найбільш цікавих і правильно оформлених візитівок, яким буде вручено призи  – книга «Фінансові історії для підлітків». Всі юні учасники презентації отримають в подарунок сертифікат на відкриття власного банківського рахунку від Ерсте Банку!

Для Ерсте Банку такі проекти – частина стратегії корпоративної та соціальної відповідальності, направленої на підвищення фінансової грамотності. У такий спосіб банк реалізовує не лише освітні цілі, а також сприяє залученню дітей до активної життєвої позиції, прийняття рішень та реалізації власних ідей. Адже правильне відношення до грошей – це важлива складова загального успіху у житті.

Приходьте зі своїми дітками і проведіть суботній ранок цікаво і корисно!

Реєструйтеся для участі! Чекаємо на вас 🙂

Опубліковано у Головна, Фінансова грамотність | Теґи: , , , , , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s