Erste Group прийняла рішення про продаж Ерсте Банку


pic_media

20 грудня 2012 року Erste Group підписала угоду з власниками ПУАТ «Фідобанк», групою компаній підконтрольних Олександру Адарічу, про продаж свого українського дочірнього банку АТ «Ерсте Банк». Вартість транзакції склала близько 83 млн дол США (63 млн євро). Дане рішення було прийнято у зв’язку із фокусом Erste Group на обслуговуванні клієнтів у Центральній та Східній Європі – країнах-учасницях Європейського Союзу.

Ерсте Банк в Україні залишається частиною Erste Group до завершення транзакції, запланованого протягом наступних 6 місяців. До моменту повної передачі прав власності новому акціонеру банк працюватиме в рамках своєї бізнес-стратегії з фокусом на залученні депозитів та поточних рахунків, а також кредитуванні роздрібних клієнтів і МСБ. Крім цього банк продовжить співпрацю з муніципалітетами та фінансування проектів енергоефективності. В цей період Ерсте Банк працюватиме під теперішнім брендом. Втім у майбутньому запланована зміна бренду та злиття з Фідобанком.

«За час роботи на українському ринку Ерсте Банк став уособленням традиційності та стабільності. Адже ми завжди фокусувалися на якості обслуговування, дотримувалися взятих на себе зобов’язань, були чесними та професійними. Це ті принципи роботи, які будуть незмінними в банку, адже вони виправдали свою успішність в минулому, і залишатимуться важливими для нас і в майбутньому. При цьому, нам досі не вистачало поштовху для більш активного розвитку бізнесу та виходу в прибуткову діяльність. Сподіваюся, що залучення нового інвестора і партнерство з Фідобанком зроблять нас сильнішими і сприятимуть збільшенню прибутковості бізнесу», – говорить Павел Цетковський, голова правління АТ «Ерсте Банк».

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s