За кордоном: поради туристам


«Якщо за кордоном банкомат не повертає карту, необхідно заблокувати її, зв’язавшись з інфоцентром банку-емітента по телефону або електронною поштою. Якщо ви підключені до інтернет-банкінгу, можна зробити це самому », – радить в. о. директора департаменту платіжних карт та альтернативних каналів продажу АТ «Ерсте Банк» Володимир Пушенко.

ПРОФІЛАКТИКА. «Перед поїздкою переконайтеся, що карта активована і термін її дії не закінчується раніше завершення поїздки. Передзвоніть або зайдіть в банк, де випущена картка. Також уточніть, чи буде вона діяти в тій країні, куди ви прямуєте. Крім того, запишіть у блокнот і збережіть в мобільнику номер карти, а також номери банку, – радить Володимир Пушенко. – Щоб не залишитися без грошей у разі втрати або вилучення картки банкоматом, варто попередньо відкрити додаткову картку для свого рахунку. А так звані преміальні картки припускають також послугу екстреної видачі готівки ».
Автор: Мазур Андрій

Газета “Сегодня”

Більше інформації на сайті: http://www.segodnya.ua/life/travel/CHto-delat-esli-za-granicey-bankomat-zablokiroval-kartochku.htmlpass

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s