Важливо знати: як правильно закрити кредит


Markevich_small

Закриття кредиту – це не менш відповідальний момент, аніж власне його обслуговування. І тут варто знати кілька важливих правил, виконання яких допоможе вам не залишитися боржником. Рекомендаціями з правильного закриття кредитної угоди ділиться Емма Маркевич, начальник відділу розробки кредитних продуктів для фізичних осіб Ерсте Банку.

 

У незручну ситуацію може потрапити навіть добросовісний клієнт, який і не думав ухилятися від своїх зобов’язань: позичальник залишається винним банку у випадку, якщо при повному погашенні кредиту він не уточнив суму платежу й не в повному обсязі сплатив відсотки, штраф або пеню, які могли бути нараховані за прострочену заборгованість або інші порушення кредитного договору.

 

Закриття кредиту: Важливо знати!

При повному закритті кредиту слід взяти у банку довідку про повне виконання кредитних зобов’язань і відсутність кредитної заборгованості.

Що стосується кредитних договорів на придбання майна чи нерухомості, то тут важливим етапом закриття позик є зняття обтяження з майна. Тому поряд з довідкою про виконання кредитних зобов’язань рекомендую вимагати в запросити виписку з державних реєстрів про відсутність обтяження рухомого або нерухомого майна.

 

Коли борг вже з`явився…

Якщо клієнт, здійснюючи останній платіж за кредитним договором не уточнив суму платежу і не в повному обсязі сплатив нараховані відсотки, штраф чи пеню, нараховані за можливі факти простроченої заборгованості або інші порушення кредитного договору, які могли мати місце, то з’являється борг перед банком. У такому випадку варто якомога швидше погасити заборгованість, аби запобігти її зростанню.

 

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s