Кінорекомендації на вихідні: 1+1


kinopoisk.ruДві долі: заможний аристократ, назавжди паралізований після трагедії; безробітній із кримінальними схильностями та небажанням напружуватися і цьому житті.

Дві вкрай протилежні долі, які ніколи не мали перетнутись, міцно сплелися у стрічці, створеній  на основі реальних подій талановитим режисерським дуетом. А основою для сценарію стала автобіографічна книга «Другий шанс» самого Філіпа Поццо ді Борго, прототипу головного героя фільму.

Харизматичний та брутальний Дріс тільки звільнився із в’язниці, усе, що йому треба – легкі гроші, розваги та нові пригоди. Бізнесмен та інтелектуал Філіп, інвалід, якому потрібна допомога – не лише фізична, а й моральна. Не зважаючи на безвідповідальність, кримінальний досвід та нахабність чорношкірого, Філіп бере його до себе у помічники.

Тож навіщо фатум звів цих людей?

Для того, щоб врятувати один одного. Філіп, замкнений у власному тілі та вільний у своєму великому помпезному домі, вже не міг витерпіти жалю оточуючих до власної безпомічності . Він допомагає зрозуміти Дрісу його роль та можливості в житті, спрямувати у правильному напрямку завдяки власному досвідові. А Дріс привносить барви та різноманітність у нерухоме (у всіх сенсах слова) життя бізнесмена.

До речі, Філіп Поццо ді Борго брав важливу участь у створенні стрічки – перш ніж створити картину, режисери відвідали його в Марокко. Чоловік деталізував епізоди свого життя, надав поради майже до кожної сцени та наполіг на жанрі комедії, адже більш за все не бажав викликати співчуття та жалість історією свого життя.

Вийшов чудовий фільм про споріднені душі, чоловічу дружбу, сенс життя та усвідомлення його цінностей. Радимо через гарну акторську гру, філософські роздуми, гострий гумор та чудовий музичний супровід.

Просто радимо 😉

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s