Кінорекомендації на вихідні: Пляж


x_efbbf74eХто з нас не мріяв побувати в місці, яке можна було б назвати раєм на землі? Хто з нас не мріяв опинитися там, де немає задушливої ​​тисняви великих міст? Хто з нас не мріяв відчути справжню свободу, таку п’янку й запаморочливу? Тим, кому все-таки пощастило здійснити свої мрії, важливо не розчаруватися в них.

У руки молодого американця Річарда потрапляє карта, що вказує на місце розташування якогось острова. Любитель пригод, захопивши з собою двох друзів-французів, вирушає до таємничого місця. Там він знаходить комуну людей, для яких Пляж – це рай, і кожен день на ньому – свято.

Ось тільки зберегти це щастя нелегко. Воно п’янить, воно викликає залежність. Воно як наркотик, заради якого можна піти на все. Люди на острові живуть заради нього й уникають усього того, що може зашкодити їм насолоджуватися кожним новим днем, проведеним на Пляжі. Але не можна забувати, що залежність руйнує людину – якщо не фізично, то психологічно, духовно. На розум та  особистість чекає розпад. А острів робить людей залежними від щастя, спокою, свободи. І хоч як це парадоксально, таке не минає безслідно. Людина змінюється: або божеволіє, або, звільнившись, знаходить в собі сили жити далі – вже іншою.

Закрити очі легко.  От тільки якщо на все закривати очі, швидко опиняєшся в темряві. Темряві своєї душі. Позбуваєшся всього того, що приносило бажання жити. Утім, в кінці кожного тунелю можна побачити якщо не справжнє світло, то хоча б іскру надії. Потрібно лише захотіти цього… й зважитися піти за нею.

Який шлях обрав головний герой – перевірте самі! 😉

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s