Кінорекомендації на вихідні: Брама часу: Влада грошей


brama chasuТи керуєш своїми фінансами чи вони тобою?

Чи є гроші синонімом щастя? У чому полягає енергія збагачення? Що привертає фінанси у наше життя і чи можливе життя без них? Відповіді на ці та інші питання дають автори фільму, зібравши команду з власних експертів: бізнес-тренера, психолога, езотерика, фінансового консультанта та мільйонерів, що нажили свої статки в Україні. Хтось із них шукав формулу збагачення у досвіді попередніх поколінь, хтось – в інших культурах та народах, а дехто – відверто ігнорував владу грошей, спокійно будуючи своє щастя на інших цінностях.

В дитинстві ви вважали себе особливим? А винахідник Сергій Григорович в цьому і не сумнівався. Перший мільйон заробив у 22 роки. У той же час зрозумів, що фінансовий успіх залежить від сили бажання його досягти. Цікаво розмірковує і Сергій Розвадовський – український мільйонер, котрому «пощастило» двічі розоритися та повернути свої статки. За його словами, щоб змінити свій фінансовий стан, треба змінити світогляд. Для цього варто чесно відповісти собі всього на 2 питання!

За статистикою, кожен із нас думає про гроші 2,5 години на день. Реальні приклади та історії у фільмі дозволяють по-новому оцінити роль фінансів у своєму житті, а, можливо,  і змінити свої погляди.

При перегляді пам’ятайте: гроші повинні бути засобом, а не метою 😉

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s