Кінорекомендації на вихідні: Ігри розуму


ScreenHunter_11 Apr. 05 17.32Що таке людська особистість? В якому місці мешкає те, що називається «Я»? У серці, у голові? В душі?

Кажуть, що людина як вид сформувалася в результаті боротьби. Еволюціонувала, розвинулася, створила себе. І людина продовжує боротися – з природою, з обставинами. Безліч фантастичних книг попереджають: щойно боротьба припиниться, зупиниться й прогрес. А стояння на місці – це вже крок назад.

Якщо найнепохитніший ворог людини – це її тіло, то найвитонченіший – її розум. Коли відмовляє власне тіло, це викликає шок, але розум адаптовується до всього. А що робити, якщо ти не впевнений у своєму розумі?

«Ігри розуму» – це історія Джона Неша, винятково талановитої, сильної, вольової людини, чиє Я не здалося навіть тоді, коли відмовило найголовніше – розум. Усе життя він присвятив цифрам, розрахункам, схемам… і в певний момент дізнався, що не може їм більше довіряти. Не довіряючи зору, слуху, дотику, він, тим не менш, знайшов спосіб жити майже нормальним життям, майже не виділяючись із натовпу. І змінити світ для багатьох інших людей.

Радимо.

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s