Кінорекомендації на вихідні: Дар


????????????Часто люди хочуть здаватися кращими, ніж вони є насправді. Простий приклад: на банальне запитання про одне бажання, яке б точно здійснилося, найчастіше відповідають про мир у всьому світі. А тепер змоделюймо ситуацію, що ви раптом стали власником дару після якогось незвичайного випадку? Отак, зненацька, ви розумієте, що одним лише дотиком здатні вилікувати навіть найбезнадійніших хворих.

Саме таке трапилося у фільмі іспанця Оскара Сантоса Гомеса. Ускладнює ситуацію те, що раптовим даром заволодів лікар, який щодня стикається з величезною кількістю хворих. Абсолютний скептик, що звик абстрагуватися від ситуації, такий собі Доктор Хаус, раптово розуміє, що може допомагати людям незалежно від законів природи й лікарської етики.

Тепер він захоплено допомає людям і намагається розібратися в їх особистих проблемах, не замислюючись про наслідки. Доки не усвідомлює, що став володарем не дару, а прокляття. Є кілька умов, за яких він здатний допомагати людям, і ціна, яку щоразу необхідно платити.

«Дар» – історія життя лікаря, що мусить зробити нелегкий вибір між благами багатьох і власним щастям. Стрічка піддає перевірці  стару мудрість: чи дійсно безкоштовний сир лише в мишоловці?

А ви як вважаєте, чим можна було б пожертвувати заради дару зцілювати людей?

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s