Кінорекомендації на вихідні: Успіх винаря


????????????

А що б трапилося, якби раптово, озирнувшись, ми побачили за спиною ангела-охоронця? Адже вважається, що ці істоти допомагають і оберігають нас як можуть, а ми не завжди вдячні їм за це, а в певні моменти через злість та образи ще й вимагаємо занадто багато.

На це питання шукала відповідь режисер Нікі Каро й зняла чарівну історію любові. Герой її картини виявився простою людиною, селянином, але з прекрасною мрією й нескінченною вірою, що вона здійсниться. Вірою, яку він черпав від свого ангела навіть у найчорніші дні свого життя. Любов, яку він плекав до божественного створіння, чоловік проніс через усі сумніви, прикрощі, розчарування й труднощі життя. Навіть маючи улюблену справу, якій він віддавав усі сили та засоби, чудову сім’ю, а потім і достаток, по-справжньому герой не міг жити саме без свого ангела.

Просто і красиво – саме такого рецепту дотримуються французькі кінематографісти, і лише виграють від цього. Однак, незважаючи на простоту, завдяки їх стрічкам завжди залишається особливий, нез’ясовний післясмак. Радимо на вихідні;)

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s