Читаємо про актуальне – книга «Новий цифровий світ»


the-new-digital-age-max-bergius
Фантаст Уільям Гібсон писав: «Майбутнє вже настало, просто воно ще нерівномірно розподілене». Саме ці слова знаходять підтвердження та продовження в книзі «Новий цифровий світ», яка змальовує масштабну та вражаючу картину тектонічних зрушень у технологіях та суспільній свідомості в усіх сферах життя. Особлива книга ще й тим, що написана вона людьми, які стоять ближче за багатьох інших до майбутнього. Авторами книги є Ерік Шмідт, голова ради директорів Google, з 2001 по 2011 рік займав посаду CEO компанії, та Джаред Коен – засновник і директор наукового центру Google Ideas.

А ось, що про книгу сказали інші визначні постаті сучасності:

Це найактуальніша – і при цьому найзахопливіша – книга з коли-небудь написаних про вплив цифрового століття на наш світ. Вона на живих прикладах дає чітке уявлення про те, якою владою наділяють людей інтернет та інші комунікаційні технології і як в нових умовах будуть функціонувати нації та компанії. Це реалістична і при цьому виключно оптимістична книга – свого роду установка – мудра і дивно цікава.
Уолтер Айзексон, автор книг «Бенджамін Франклін», «Стів Джобс» та ін.

Кожен день технологічні інновації дають нам нові можливості для формування власної долі. Унікальний досвід різних людей, описаний тут, показує, яке майбутнє нас чекає, як зміниться добробут, посилиться зв’язок з суспільством і проявиться справжній його зміст, якщо сьогодні зробити правильний вибір.
Білл Клінтон

Ця книга проливає світло на колосальний вплив технологій на наше повсякденне життя, а також на неймовірні відкриття, які готує нам майбутнє. Можливо, після її прочитання у вас буде більше питань, ніж відповідей, але в цьому і полягає сенс – адже на піку можливостей ми лише тоді, коли задаємо собі питання: «А що ж далі?»
Елон Маск, співзасновник Tesla Motors і PayPal

Отож, якщо ви хочете знати, як змінять наше життя технології в найближчі кілька років, а також якщо хочете почерпнути ідей та натхнення для навчання, дозвілля або власного бізнесу – ця книга буде вам цікавою!

Приємних вихідних, друзі! 🙂

Англ:
The New Digital Age
Reshaping the future of people, Nations and business
Eric Schmidt , Jared Cohen

Опубліковано у Головна, Фінансова грамотність. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s