Про виклики, спорт та атрибути щасливого життя від учасниці проекту Fidobank Innovating


13
Вже понад 500 виконаних викликів з проектом ФІДОБАНКу Innovating http://innovating.fidobank.ua/!

Учасники проекту вирушають у подорожі, долають вершини, заводять домашніх улюбленців, роблять, починають вивчати мови і навіть роблять пропозиції! У кожного свої цілі, свої мрії – свої виклики! Стільки учасників взяли участь в проекті та вийшли за рамки власної рутинності і реалізували свої наміри! Для когось виклики були просто розвагою, для когось потребували неабияких зусиль, а для декого досягнення – важлива частина всього життя!

Ольга Макеєва, учасниця проекту ФІДОБАНКу Innovating, поділилася з нами розповіддю про свій життєвий виклик – спорт! Як до нього прийти і для чого він? Чи може бути спорт частиною життя?

«Спорт є частиною життя мабуть лише для дітей олімпійських чемпіонів. Для переважної більшості людей усвідомлення корисності хоча б ранкової зарядки, не кажучи вже про регулярні тренування, здебільшого так і лишається лише усвідомленням. Перейти до рішучих дій – це виклик. Самому собі. Тому доводиться йти на усілякі хитрощі. Обіцяти «почати нове життя» людині в дзеркалі – мало ефективно. Бо у той ранок коли будильник спробує вас розбудити для пробіжки о 6-й – знайдеться така кількість переконливих виправдань, що двома годинами пізніше ви не побачите у відображенні в дзеркалі навіть натяку на докори сумління. Тому варто давати обіцянки друзям, рідним, спільноті – тим хто потім поцікавиться успіхами. І додатково краще мотивувати себе витратами. Платити за спортклуб не щомісячно – а краще на рік вперед. Щоби «жаба душила» за витрачені кошти щоразу як голос ліні глушитиме рішучий ентузіазм. І не зайвим буде спробувати щось нове. Наприклад, сходити на усі запропоновані групові заняття і обрати для себе щось раніше не знайоме. Як от степ-аеробіка, чи йога. Перші 2-3 місяці регулярні тренування – справжній виклик. Але коли дзеркало демонструє перші очевидні результати, а в домашній аптеці усі ліки виявляються простроченими через незатребуваність – гордість за самого себе стає кращою нагородою. А спорт стає справжнім атрибутом щасливого життя.»

В червні ФІДОБАНК запустив онлайн-проект Innovating, в якому учасники можуть ставити собі та своїм друзям виклики, самостійно визначати часові рамки для їх виконання і, таким чином тренуючи силу волі, досягати своїх цілей! Виконавши виклик вт випускаєте птаха на волю – символ ваших прагнень!

Друзі, долучайтеся до проекту та успіхів вам у виконанні своїх викликів!

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s