Моментальні безкоштовні перекази: з карткою «Штука» гроші ще мобільніші


Грошові перекази в касах банків зі стомлюючими процедурами, наданням документів і тривалим очікуванням поступово відходять в минуле. На їхнє місце приходять інноваційні продукти, які більше схожі на зручні ІТ-рішення, ніж на громіздкі банківські системи. Прикладом такого інноваційного продукту є перша в Україні передплачена картка «Штука» від ФІДОБАНКу. Об’єднавши переваги пластикової картки та електронного гаманця, «Штука» зробила можливими не лише моментальні перекази між картками, а й використання електронних грошей в звичайних магазинах і закладах обслуговування.

Мобільні перекази зі «Штукою» – це…

… грошові перекази без відвідування банку. У світі високих технологій та динамічного стилю життя стають неприйнятними тривалі процедури виконання найпростіших фінансових операцій – таких як грошові перекази. Тим більше варто забути про передачу грошей в конвертах через провідників або знайомих – цей спосіб доволі повільний і не завжди безпечний. Сьогодні додаткового імпульсу розвитку сфери грошових переказів надає інтернет та інноваційні фінансові рішення. Так, завдяки електронному гаманцю MoneXy, до якого активується картка «Штука», перевести гроші іншому користувачу можна менше, чим за хвилину. В цьому вам допоможе додаток MoneXy для iOS або «Особистий кабінет» на сайті https://www.monexy.ua/.

… грошові перекази цілодобово. Часові обмеження на здійснення грошових переказів часто стають неприємною перешкодою для зайнятих та активних людей. Але для щасливих власників картки «Штука» перекази в неробочий час і на вихідних – звична справа. Завдяки тому, що картка прив’язана до електронного гаманця, а не до банківського рахунку, перекази не залежать від часових обмежень процесингового центру та доступні цілодобово, в тому числі й у святкові дні.

… мінімум реквізитів. Часто перепоною для швидкого здійснення переказу є необхідність надання багатьох реквізитів. Немає інформації про банк отримувача – і зробити переказ ви не зможете. Зі «Штукою» все набагато простіше – вам потрібно лише знати номер телефону отримувача або номер його картки. Номер телефону стане у пригоді для переказу грошей у відділенні ФІДОБАНКу, через мобільний додаток або «Особистий кабінет» на сайті https://www.monexy.ua/, а по номеру карти можна поповнити «Штуку» в мережі терміналів самообслуговування по всій Україні. І ніяких номерів рахунків, МФО банку або паспортних даних отримувача!

… висока безпека. Для підтвердження переказу використовується динамічний код, який ви отримуєте через смс на свій мобільний.

… лояльні умови. Всі перекази між власниками карток «Штука» здійснюються без комісії.

… не лише перекази. Привабливою опцією для переказів між власниками карток «Штука» як з допомогою додатку MoneXy для iOS, так і «Особистого кабінету» на сайті MoneXy є можливість підписати операцію. Завдяки цьому після зарахування грошей отримувач побачить смс не лише з переказаною сумою, але й з коментарем, від кого і за що прийшли гроші. «Не забудь заплатити за навчання», «Привіт матусі! З турботою, твій син», «Похреснику, з днем народження! Це на велосипед» – за допомогою таких підписів кожен переказ не потрібно буде дублювати дзвінком або смс, щоб пояснити його призначення. І що найприємніше – зі «Штукою» від ФІДОБАНКу це не додатковий, а базовий і безкоштовний сервіс.

… широкі можливості поповнення. У вашого товариша немає картки «Штука» або навіть електронного гаманця MoneXy, але він має намір здійснити вам переказ? Не проблема. Завдяки співпраці з мережами iBox, QIWI, City-Pay и Easy-Pay можна легко та швидко поповнити картку «Штука» собі або товаришу без комісії по номеру картки в більш ніж 18 000 терміналів самообслуговування. Гроші надійдуть на рахунок протягом 15 хвилин, якщо платіж зроблено до 17:45, та наступного операційного дня, якщо пізніше. Також поповнити електронний гаманець без комісії можна у відділеннях ФІДОБАНКу та на сайті https://www.monexy.ua/ за допомогою будь-якої картки міжнародних платіжних систем Visa чи MasterCard.

Купити картку «Штука» ФІДОБАНКу дуже просто. Це можна зробити у відділеннях ФІДОБАНКу, а також в магазинах «Фокстрот», «Єва», «Мобільні фішки» та в точках продажу кави «Улітка». Для купівлі картки не потрібні документи і стомлююча процедура оформлення – просто візьміть картку, заплатіть 39 грн, активуйте і користуйтеся.

Більш детально про картку «Штука» від ФІДОБАНКу читайте на сайті https://shtuka.fidobank.ua/.

MoneXy Ukraine for iOS
1234

«Особистий кабінет» на сайті MoneXy https://www.monexy.ua/
12345

Опубліковано у Головна, Фінансова грамотність, Штука | Теґи: , , , , , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s