З Днем святого Валентина! Святкові традиції в різних країнах


untitled

Сьогодні, 14 лютого 2014 року, в багатьох країнах світу відзначається День святого Валентина. В Україні свято всіх закоханих розпочало відзначатися порівняно недавно, але швидко набуло популярності. Ми пропонуємо вам дізнатися про незвичайні і цікаві традиції святкування Дня святого Валентина в різних країнах – можливо, ви зможете почерпнути для себе якісь нові ідеї і традиції для створення дійсно незабутнього настрою.

Англія. Тут у День святого Валентина прийнято ворожити – що цікаво, роблять це і жінки, і чоловіки. Незаміжні дами в цей день прокидаються до сходу сонця і першим ділом йдуть до вікна. Згідно з повір’ям, той чоловік, якого дівчина побачить першим, і є її суджений. У представників сильної статі – інший звичай. Юнаки збираються разом і пишуть на клаптиках паперу жіночі імена. Потім папірці складаються в головний убір, а хлопці по черзі тягнуть «жереб».

Голландія. Голландські дівчата вважають за краще не сидіти біля вікна в очікуванні принца, а діяти. У День святого Валентина згідно з традицією будь-яка дівчина може запропонувати руку і серце чоловікові. У разі відмови молодий чоловік зобов’язаний відшкодувати заподіяну дівчині моральну шкоду та подарувати їй шовкову сукню.

Данія. У Данії на День святого Валентина прийнято дарувати білі квіти. Часто це проліски, іноді – засушені літні квіти. Причому букети прийнято дарувати не лише коханим, але й просто друзям. Часто – разом з маленькими сувенірами (книгами, солодощами).

Італія. Незважаючи на те, що святий Валентин був римським священиком, італійці вважають, що День святого Валентина, так само як і Хеловін, був запозичений у американців. Це свято сьогодні відзначають виключно закохані, а друзі та члени сім’ї подарунками не обмінюються.

Фінляндія. 14 лютого у Фінляндії – це день дружби. Цього дня близькі друзі обмінюються листівками та подарунками. За даними фінської пошти, День друзів є третім за популярністю святом після Різдва та Нового року. Щорічно в День Святого Валентина фіни відправляють близько п’яти мільйонів листівок – при населенні країни трохи більше 5 млн людей!

Шотландія. Шотландці завжди швидше надавали перевагу веселим гулянням, ніж романтичним ритуалам. Тому в День святого Валентина чоловіки і жінки, які не перебувають у шлюбі, збираються великими компаніями в пабах, п’ють пиво та ведуть задушевні розмови.

Японія. У Японії День святого Валентина – справжній день чоловіків. У цей день дівчата дарують хлопцям чорний шоколад, а самі залишаються без подарунків. Реванш настає через місяць, в так званий «білий день», коли чоловіки дарують представницям прекрасної статі білий шоколад. Крім того, в День святого Валентина азартні японці влаштовують змагання на найгучніше зізнання в коханні.

Будьте креативні та виявляйте свої почуття усіма можливими способами.
Кохання вам і гармонії!

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s