Всесвітній день Foursquare


4sq

Foursquare
— це спеціальний геолокаційний сервіс, який допомагає бути в курсі, де зараз знаходяться ваші друзі, а також пропонує цікаві підказки від інших користувачів щодо різноманітних місць відпочинку, обслуговування, географічних пунктів, тощо. Використання сервісу передбачає здійснення “check-in” в місцях, які ви відвідуєте, за допомогою мобільного пристрою.

День Foursquare – 4sqDay — це всесвітній захід, вперше проведений в 2010 році в американському місті Тампа, штат Флорида. Відзначається 16 квітня, оскільки квітень — 4-ий місяць року, а число 16 — це 4 в квадраті – що є відображенням гри слів у назві сервісу: в перекладі з англійської “four square” звучить як “чотири в квадраті”.

Що особливого в цей день? Усі юзери сьогодні мають змогу отримати спеціальний бейдж, що активується лише на один день, і кожного року змінює свій вигляд. Не проґавте!

З історії:

Засновниками сервісу Foursquare стали Денніс Кроулі та Навін Сельвадурай. Деніс та Навін познайомилися в 2007 році та працювали в одному офісі, хоча в різних компаніях. Восени 2008 року розпочали розробку першої версії Foursquare, яку вже в березні 2009 року презентували на фестивалі South by Southwest.

У березні 2011 року компанія «Foursquare Labs, Inc» оголосила про реєстрацію 7-мільйонного користувача, а станом на 21 квітня 2011 року кількість користувачів становила вже понад 8 мільйонів, зі щоденним темпом приросту 35 000 користувачів!

Foursquare по-українськи:

Перші користувачі сервісу почали з’являтися в Україні в 2011 році. Сьогодні налічується вже більше 60 000 українських користувачів Foursquare. Найактивнішими юзерами сервісу є жителі Києва, Одеси, Дніпропетровська, Харкова, Донецька та Львова.

До речі, 4sqDay святкують і в Україні! Ще не пізно долучитися! Деталі за адресою http://4squa.com/

Опубліковано у Головна | Теґи: , , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s