Програми з реструктуризації для заставних кредитів у валюті ФІДОБАНКу


holding jigsaw puzzle

На даний момент ФІДОБАНК пропонує наступні програми з реструктуризації для заставних кредитів у валюті без простроченої заборгованості:

• Конвертація валютних кредитів (дол. США) за курсом НБУ в гривню (за умови конвертації 100% основного боргу); при цьому ставка рефінансування становить 18% річних.
• Конвертація валютних кредитів (дол. США) за зниженим курсом за умови погашення основного боргу клієнтом у розмірі не менше 10% суми кредиту; при цьому ставка рефінансування становить 18%.
• Дострокове повне погашення кредиту у валюті з дисконтом 6%. Дисконт пропонується клієнту при достроковому погашенні заставного кредиту у валюті без простроченої заборгованості.

Конвертація валютних кредитів у гривню дозволить в першу чергу вберегти клієнта від непередбаченого зростання витрат на обслуговування позики внаслідок нестабільності курсу національної валюти. Запропоновані банком умови дозволять зафіксувати витрати на оплату кредиту, а отже – спростити планування бюджету. Для прикладу: якщо щомісячний платіж по кредиту становить 5000 грн, він і наступного місяця становитиме приблизно ту ж суму (для аннуїтетної схеми погашення). А при валютному кредиті розмір щомісячного платежу кожен раз може істотно відрізнятися.

Детальну консультацію можна отримати у менеджера у відділенні ФІДОБАНКу. Будь ласка, звертайтеся.

Опубліковано у Головна, Фінансова грамотність | Теґи: , , , , , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s